Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Lodge Chata Zdobnice, Hradisko

Snadná online rezervace Lodge Chata Zdobnice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Hradisko bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Lodge Chata Zdobnice (Chaty), ubytování Hradisko, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Lodge Chata Zdobnice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Lodge Chata Zdobnice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Lodge Chata Zdobnice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Lodge Chata Zdobnice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Lodge Chata Zdobnice (Chaty), Hradisko

Rybná nad Zdobnicí č.p. 25, Hradisko, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Lodge Chata Zdobnice
Lodge Chata Zdobnice 1Lodge Chata Zdobnice 2Lodge Chata Zdobnice 3Lodge Chata Zdobnice 4Lodge Chata Zdobnice 5Lodge Chata Zdobnice 6Lodge Chata Zdobnice 7Lodge Chata Zdobnice 8Lodge Chata Zdobnice 9Lodge Chata Zdobnice 10Lodge Chata Zdobnice 11Lodge Chata Zdobnice 12Lodge Chata Zdobnice 13Lodge Chata Zdobnice 14Lodge Chata Zdobnice 15Lodge Chata Zdobnice 16Lodge Chata Zdobnice 17Lodge Chata Zdobnice 18Lodge Chata Zdobnice 19Lodge Chata Zdobnice 20Lodge Chata Zdobnice 21Lodge Chata Zdobnice 22Lodge Chata Zdobnice 23Lodge Chata Zdobnice 24Lodge Chata Zdobnice 25Lodge Chata Zdobnice 26Lodge Chata Zdobnice 27Lodge Chata Zdobnice 28Lodge Chata Zdobnice 29Lodge Chata Zdobnice 30Lodge Chata Zdobnice 31Lodge Chata Zdobnice 32Lodge Chata Zdobnice 33Lodge Chata Zdobnice 34Lodge Chata Zdobnice 35Lodge Chata Zdobnice 36Lodge Chata Zdobnice 37Lodge Chata Zdobnice 38Lodge Chata Zdobnice 39

Chata Zdobnice se nachází v Rybné nad Zdobnicí, 7 km od Vamberka a 9 km od Žamberka. Nabízí gril, výhled na řeku a vlastní bezplatné parkoviště. Hosté mají volný vstup do fitcentra v Žamberku, které je vzdálené 10 minut jízdy.

V přízemí chaty je vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV a koupelna se sprchou, v patře pak 2 ložnice. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

V okolí se můžete věnovat cyklistice, rybaření, pěší turistice a dalším aktivitám. Nejbližší skiareál odtud leží 18 km. Do skiareálu Červená Voda je to 37 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Lodge Chata Zdobnice)

Aktivity

Cyklistika, Pěší turistika, Rybaření

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada, Venkovní krb

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště, Vekovní dětské hřiště

Různé

Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Lodge Chata Zdobnice)

Příjezd od 07:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Lodge Chata Zdobnice)

Informujte prosím Lodge Chata Zdobnice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.